Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > ECJ-0EF1H152Z
Permintaan Quote
Melayu
546148Image ECJ-0EF1H152Z.Panasonic
ECJ-0EF1H152Z
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ECJ-0EF1H152Z
  • Penerangan
    CAP CER 1500PF 50V Y5V 0402
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    50V
  • Toleransi
    -20%, +80%
  • Ketebalan (Max)
    0.022" (0.55mm)
  • suhu Pekali
    Y5V (F)
  • Saiz / Dimensi
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • Siri
    ECJ
  • penilaian
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Pakej / Kes
    0402 (1005 Metric)
  • Nama lain
    PCC1742CT
  • Suhu Operasi
    -30°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount, MLCC
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Style Lead
  • Lead Jarak
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    1500pF -20%, +80% 50V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0402 (1005 Metric)
  • kemuatan
    1500pF