Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > ECJ-0EF1H682Z
Permintaan Quote
Melayu
3859138Image ECJ-0EF1H682Z.Panasonic
ECJ-0EF1H682Z
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
10000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ECJ-0EF1H682Z
  • Penerangan
    CAP CER 6800PF 50V Y5V 0402
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    50V
  • Toleransi
    -20%, +80%
  • Ketebalan (Max)
    0.022" (0.55mm)
  • suhu Pekali
    Y5V (F)
  • Saiz / Dimensi
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)