Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > ECQ-E2184RKB
Permintaan Quote
Melayu
439501
ECQ-E2184RKB
Dalam stok
3000+
  • Nombor Bahagian
    ECQ-E2184RKB
  • Penerangan
    CAP FILM 0.18UF 10% 250VDC RAD
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    250V
  • Voltan Rating - AC
  • Toleransi
    ±10%
  • Saiz / Dimensi
    0.406" L x 0.197" W (10.30mm x 5.00mm)
  • Siri
    ECQ-E(B)
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Nama lain
    ECQE2184RKB
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Lead Jarak
    0.295" (7.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.579" (14.70mm)
  • Penerangan terperinci
    0.18µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
  • kemuatan
    0.18µF