Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > ECQ-E2185JB
Permintaan Quote
Melayu
942731Image ECQ-E2185JB.Panasonic
ECQ-E2185JB
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    ECQ-E2185JB
  • Penerangan
    CAP FILM 1.8UF 5% 250VDC RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    250V
  • Voltan Rating - AC
  • Toleransi
    ±5%
  • Saiz / Dimensi
    0.819" L x 0.299" W (20.80mm x 7.60mm)
  • Siri
    ECQ-E(B)
  • penilaian
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    ECQE2185JB
    P14645
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Lead Jarak
    0.689" (17.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.614" (15.60mm)
  • Penerangan terperinci
    1.8µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
  • kemuatan
    1.8µF
  • aplikasi
    General Purpose
ECQ-E2185JBB
ECQ-E2185JBB
Penerangan: CAP FILM 1.8UF 5% 250VDC RADIAL