Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > ECW-F2684RHA
Permintaan Quote
Melayu
1403253Image ECW-F2684RHA.Panasonic
ECW-F2684RHA
Dalam stok
400+
  • Nombor Bahagian
    ECW-F2684RHA
  • Penerangan
    CAP FILM 0.68UF 3% 250VDC RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    250V
  • Voltan Rating - AC
  • Toleransi
    ±3%
  • Saiz / Dimensi
    0.713" L x 0.291" W (18.10mm x 7.40mm)
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Nama lain
    ECWF2684RHA
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Lead Jarak
    0.295" (7.50mm)
  • Penerangan terperinci
    0.68µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    0.68µF