Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > ECW-F2685JAB
Permintaan Quote
Melayu
43457Image ECW-F2685JAB.Panasonic
ECW-F2685JAB
Dalam stok
100+
  • Nombor Bahagian
    ECW-F2685JAB
  • Penerangan
    CAP FILM 6.8UF 5% 250VDC RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    250V
  • Voltan Rating - AC
  • Toleransi
    ±5%
  • Saiz / Dimensi
    0.937" L x 0.701" W (23.80mm x 17.80mm)
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    ECWF2685JAB
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Lead Jarak
    0.492" (12.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.181" (30.00mm)
  • Penerangan terperinci
    6.8µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    6.8µF