Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > ECW-F4223JLB
Permintaan Quote
Melayu
ECW-F4223JLB
Dalam stok
400+
  • Nombor Bahagian
    ECW-F4223JLB
  • Penerangan
    CAP FILM 0.022UF 5% 400VDC RAD
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    400V
  • Voltan Rating - AC
  • Toleransi
    ±5%
  • Saiz / Dimensi
    0.492" L x 0.228" W (12.50mm x 5.80mm)
  • Siri
    ECW-F(L)
  • penilaian
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    ECWF4223JLB
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Lead Jarak
    0.295" (7.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.535" (13.60mm)
  • Penerangan terperinci
    0.022µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    0.022µF