Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > ECW-F4223RHB
Permintaan Quote
Melayu
ECW-F4223RHB
Dalam stok
300+
  • Nombor Bahagian
    ECW-F4223RHB
  • Penerangan
    CAP FILM 0.022UF 3% 400VDC RAD
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    400V
  • Voltan Rating - AC
  • Toleransi
    ±3%
  • Saiz / Dimensi
    0.610" L x 0.217" W (15.50mm x 5.50mm)
  • Siri
    ECW-F(B)
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Nama lain
    ECWF4223RHB
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 85°C
  • Lead Jarak
    0.295" (7.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.689" (17.50mm)
  • Penerangan terperinci
    0.022µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    0.022µF