Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > ECW-F4334HLB
Permintaan Quote
Melayu
ECW-F4334HLB
Dalam stok
200+
  • Nombor Bahagian
    ECW-F4334HLB
  • Penerangan
    CAP FILM 0.33UF 3% 400VDC RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    400V
  • Voltan Rating - AC
  • Toleransi
    ±3%
  • Saiz / Dimensi
    0.709" L x 0.378" W (18.00mm x 9.60mm)
  • Siri
    ECW-F(L)
  • penilaian
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    ECWF4334HLB
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.760" (19.30mm)
  • Penerangan terperinci
    0.33µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    0.33µF