Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > ECW-F4334RJB
Permintaan Quote
Melayu
ECW-F4334RJB
Dalam stok
200+
  • Nombor Bahagian
    ECW-F4334RJB
  • Penerangan
    CAP FILM 0.33UF 5% 400VDC RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    400V
  • Voltan Rating - AC
  • Toleransi
    ±5%
  • Saiz / Dimensi
    0.787" L x 0.453" W (20.00mm x 11.50mm)
  • Siri
    ECW-F(B)
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Nama lain
    ECWF4334RJB
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 85°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Lead Jarak
    0.295" (7.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.906" (23.00mm)
  • Penerangan terperinci
    0.33µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    0.33µF