Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > ECW-FD2J395J
Permintaan Quote
Melayu
1610483Image ECW-FD2J395J.Panasonic
ECW-FD2J395J
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    ECW-FD2J395J
  • Penerangan
    METALLIZED POLYPROPYLENE FILM CA
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    630V
  • Voltan Rating - AC
  • Toleransi
    ±5%
  • Saiz / Dimensi
    0.996" L x 0.654" W (25.30mm x 16.60mm)
  • Nama lain
    ECWFD2J395J
    P122574
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    Not Applicable
  • Pengilang Standard Lead Time
    15 Weeks
  • Lead Jarak
    0.886" (22.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.929" (23.60mm)
  • Penerangan terperinci
    3.9µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    3.9µF