Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > ECW-FD2J473JB
Permintaan Quote
Melayu
490986
ECW-FD2J473JB
Dalam stok
1000+
  • Nombor Bahagian
    ECW-FD2J473JB
  • Penerangan
    CAP FILM 0.047UF 5% 630V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    630V
  • Voltan Rating - AC
  • Toleransi
    ±5%
  • Saiz / Dimensi
    0.496" L x 0.173" W (12.60mm x 4.40mm)
  • Nama lain
    ECWFD2J473JB
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    15 Weeks
  • Lead Jarak
    0.295" (7.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.504" (12.80mm)
  • Penerangan terperinci
    0.047µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    0.047µF