Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > ECW-FE2J225KA
Permintaan Quote
Melayu
6759322Image ECW-FE2J225KA.Panasonic
ECW-FE2J225KA
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
200+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ECW-FE2J225KA
  • Penerangan
    CAP FILM 2.2UF 10% 630VDC RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    630V
  • Voltan Rating - AC
  • Toleransi
    ±10%
  • penamatan
    PC Pins
  • Saiz / Dimensi
    1.024" L x 0.630" W (26.00mm x 16.00mm)
  • Siri
    ECWFE
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Nama lain
    ECWFE2J225KA
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Lead Jarak
    0.886" (22.50mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.906" (23.00mm)
  • ciri-ciri
  • Bahan dielektrik
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Penerangan terperinci
    2.2µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    2.2µF