Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > ECW-FE2J474J
Permintaan Quote
Melayu
3477087Image ECW-FE2J474J.Panasonic
ECW-FE2J474J
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    ECW-FE2J474J
  • Penerangan
    CAP FILM 0.47UF 5% 630VDC RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    630V
  • Voltan Rating - AC
  • Toleransi
    ±5%
  • Saiz / Dimensi
    0.689" L x 0.394" W (17.50mm x 10.00mm)
  • Siri
    ECWFE
  • Nama lain
    ECWFE2J474J
    P19162
    P19162CT
    P19162CT-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Lead Jarak
    0.591" (15.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.610" (15.50mm)
  • Penerangan terperinci
    0.47µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    0.47µF