Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > ECW-H6274HC
Permintaan Quote
Melayu
1523072Image ECW-H6274HC.Panasonic
ECW-H6274HC
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    ECW-H6274HC
  • Penerangan
    CAP FILM 0.27UF 3% 630VDC RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    630V
  • Voltan Rating - AC
  • Toleransi
    ±3%
  • Saiz / Dimensi
    0.815" L x 0.551" W (20.70mm x 14.00mm)
  • Siri
    ECW-H(C)
  • Nama lain
    ECWH6274HC
    P122471
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    15 Weeks
  • Lead Jarak
    0.689" (17.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.803" (20.40mm)
  • Penerangan terperinci
    0.27µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    0.27µF