Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > ECW-H6284HCC
Permintaan Quote
Melayu
6909755Image ECW-H6284HCC.Panasonic
ECW-H6284HCC
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    ECW-H6284HCC
  • Penerangan
    CAP FILM 0.28UF 3% 630VDC RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    630V
  • Voltan Rating - AC
  • Toleransi
    ±3%
  • Saiz / Dimensi
    0.815" L x 0.563" W (20.70mm x 14.30mm)
  • Siri
    ECW-H(C)
  • Nama lain
    ECWH6284HCC
    P122473
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    15 Weeks
  • Lead Jarak
    0.689" (17.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.811" (20.60mm)
  • Penerangan terperinci
    0.28µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    0.28µF