Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > ECW-HA3C103JB
Permintaan Quote
Melayu
ECW-HA3C103JB
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2200+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ECW-HA3C103JB
  • Penerangan
    CAP FILM 10000PF 5% 1.6KVDC RAD
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    1600V (1.6kV)
  • Voltan Rating - AC
  • Toleransi
    ±5%
  • penamatan
    PC Pins
  • Saiz / Dimensi
    0.799" L x 0.252" W (20.30mm x 6.40mm)
  • Siri
    ECW-H(A)
  • penilaian
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Nama lain
    ECWHA3C103JB
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.681" (17.30mm)
  • ciri-ciri
  • Bahan dielektrik
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Penerangan terperinci
    10000pF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    10000pF