Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > ECW-HA3C112HB
Permintaan Quote
Melayu
ECW-HA3C112HB
Dalam stok
4000+
  • Nombor Bahagian
    ECW-HA3C112HB
  • Penerangan
    CAP FILM 1100PF 3% 1.6KVDC RAD
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    1600V (1.6kV)
  • Voltan Rating - AC
  • Toleransi
    ±3%
  • Saiz / Dimensi
    0.799" L x 0.252" W (20.30mm x 6.40mm)
  • Nama lain
    ECWHA3C112HB
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.681" (17.30mm)
  • Penerangan terperinci
    1100pF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    1100pF