Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > EEE-1CA221XAP
Permintaan Quote
Melayu
6799090Image EEE-1CA221XAP.Panasonic
EEE-1CA221XAP
Dalam stok
900+
  • Nombor Bahagian
    EEE-1CA221XAP
  • Penerangan
    CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    16V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
    0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
  • Saiz / Dimensi
    0.248" Dia (6.30mm)
  • Siri
    S
  • Ripple Current @ Low Frequency
    162mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    275.4mA @ 10kHz
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Nama lain
    EEE1CA221XAP
    PCE4583TR
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    19 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.303" (7.70mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    220µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    220µF