Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > EEE-1CA470NP
Permintaan Quote
Melayu
EEE-1CA470NP
Dalam stok
1000+
  • Nombor Bahagian
    EEE-1CA470NP
  • Penerangan
    CAP ALUM 47UF 20% 16V SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    16V
  • Toleransi
    ±20%
  • Siri
    S
  • polarisasi
    Bi-Polar
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Nama lain
    EEE1CA470NP
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    19 Weeks
  • Penerangan terperinci
    47µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD
  • kemuatan
    47µF