Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > EEE-FKE330UAR
Permintaan Quote
Melayu
5965596Image EEE-FKE330UAR.Panasonic
EEE-FKE330UAR
Dalam stok
1000+
  • Nombor Bahagian
    EEE-FKE330UAR
  • Penerangan
    CAP ALUM 33UF 20% 25V SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    25V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
    0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
  • Saiz / Dimensi
    0.197" Dia (5.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    104mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    160mA @ 100kHz
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Nama lain
    EEEFKE330UAR
    PCE4409TR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • galangan
    700 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.240" (6.10mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    33µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    33µF