Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > EEE-FKV100UAR
Permintaan Quote
Melayu
2819959Image EEE-FKV100UAR.Panasonic
EEE-FKV100UAR
Dalam stok
2000+
  • Nombor Bahagian
    EEE-FKV100UAR
  • Penerangan
    CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    35V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
    0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
  • Saiz / Dimensi
    0.157" Dia (4.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    58.5mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    90mA @ 100kHz
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Nama lain
    EEEFKV100UAR
    PCE4420TR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • galangan
    1.35 Ohms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.240" (6.10mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    10µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    10µF