Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > EEE-HA1A221XP
Permintaan Quote
Melayu
1596039Image EEE-HA1A221XP.Panasonic
EEE-HA1A221XP
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    EEE-HA1A221XP
  • Penerangan
    CAP ALUM 220UF 20% 10V SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    10V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
    0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
  • Saiz / Dimensi
    0.248" Dia (6.30mm)
  • Siri
    HA
  • Ripple Current @ Low Frequency
    105mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    204mA @ 10kHz
  • penilaian
    AEC-Q200
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Original-Reel®
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - SMD
  • Nama lain
    PCE4173DKR
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    19 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    1000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.303" (7.70mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    220µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    220µF