Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > EEE-HA1A470WR
Permintaan Quote
Melayu
6321395Image EEE-HA1A470WR.Panasonic
EEE-HA1A470WR
  • Nombor Bahagian
    EEE-HA1A470WR
  • Penerangan
    CAP ALUM 47UF 20% 10V SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    10V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
    0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
  • Saiz / Dimensi
    0.197" Dia (5.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    43mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    73.1mA @ 10kHz
  • pembungkusan
    Original-Reel®
  • Nama lain
    PCE4176DKR
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    1000 Hrs @ 105°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.213" (5.40mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    47µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    47µF