Rumah > Produk > Kapasitor > Aluminium - Polymer Capacitors > EEF-CD0J330R
Permintaan Quote
Melayu
323274Image EEF-CD0J330R.Panasonic
EEF-CD0J330R
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    EEF-CD0J330R
  • Penerangan
    CAP ALUM POLY 33UF 20% 6.3V SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    6.3V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
    0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
  • Saiz / Dimensi
  • penilaian
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Pakej / Kes
    2917 (7343 Metric)
  • Nama lain
    PCE3159CT
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    1000 Hrs @ 105°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.075" (1.90mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    28 mOhm
  • Penerangan terperinci
    33µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 28 mOhm 1000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    33µF