Rumah > Produk > Kapasitor > Aluminium - Polymer Capacitors > EEF-CD0J680CX
Permintaan Quote
Melayu
EEF-CD0J680CX
  • Nombor Bahagian
    EEF-CD0J680CX
  • Penerangan
    CAP ALUM POLY 68UF 20% 6.3V SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    6.3V
  • Jenis
    Polymer
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
    0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
  • Saiz / Dimensi
  • Siri
    SP-Cap CD
  • penilaian
  • Pakej / Kes
    2917 (7343 Metric)
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    1000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.075" (1.90mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    68µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 1000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    68µF