Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > EEU-FS1J331LB
Permintaan Quote
Melayu
4189130Image EEU-FS1J331LB.Panasonic
EEU-FS1J331LB
Dalam stok
500+
  • Nombor Bahagian
    EEU-FS1J331LB
  • Penerangan
    CAP ALUM 330UF 20% 63V THRU HOLE
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    63V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.05A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.5A @ 100kHz