Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > EEU-FS1J561B
Permintaan Quote
Melayu
940472Image EEU-FS1J561B.Panasonic
EEU-FS1J561B
Dalam stok
500+
  • Nombor Bahagian
    EEU-FS1J561B
  • Penerangan
    CAP ALUM 560UF 20% 63V THRU HOLE
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    63V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.492" Dia (12.50mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.49625A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.995A @ 100kHz