Rumah > Produk > penapis > Common Mode pencekik > ELF-20N040A
Permintaan Quote
Melayu
4087862Image ELF-20N040A.Panasonic
ELF-20N040A
  • Nombor Bahagian
    ELF-20N040A
  • Penerangan
    COMMON MODE CHOKE 4A 2LN TH
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
  • Voltan Rating - AC
  • Saiz / Dimensi
    0.787" L x 1.260" W (20.00mm x 32.00mm)