Rumah > Produk > penapis > Common Mode pencekik > ELF-21C018A
Permintaan Quote
Melayu
970521Image ELF-21C018A.Panasonic
ELF-21C018A
  • Nombor Bahagian
    ELF-21C018A
  • Penerangan
    COMMON MODE CHOKE 1.8A 2LN TH
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
  • Voltan Rating - AC
    250V
  • Saiz / Dimensi
    0.846" L x 0.965" W (21.50mm x 24.50mm)
  • Siri
    C
  • penilaian
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Vertical, 4 PC Pin
  • Nama lain
    ELF21C018A
    PLK1300
  • Suhu Operasi
    -20°C ~ 115°C
  • Bilangan Lines
    2
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ketinggian (Max)
    0.689" (17.50mm)
  • Jenis penapis
    Power Line
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.8A DCR 120 mOhm (Typ)
  • DC Rintangan (DCR) (Max)
    120 mOhm (Typ)
  • Kad Ketebalan (mm)
    1.8A