Rumah > Produk > penapis > Common Mode pencekik > ELF-21N030A
Permintaan Quote
Melayu
6327863Image ELF-21N030A.Panasonic
ELF-21N030A
  • Nombor Bahagian
    ELF-21N030A
  • Penerangan
    COMMON MODE CHOKE 3A 2LN TH
  • Saiz / Dimensi
    0.787" L x 1.260" W (20.00mm x 32.00mm)
  • Siri
    N
  • Nama lain
    ELF21N030A
    PLK1203
  • Ketinggian (Max)
    1.181" (30.00mm)
  • Penerangan terperinci
    2 Line Common Mode Choke Through Hole 3A DCR 56 mOhm (Typ)
  • DC Rintangan (DCR) (Max)
    56 mOhm (Typ)
  • Kad Ketebalan (mm)
    3A