Rumah > Produk > penapis > Common Mode pencekik > ELF-21V010A
Permintaan Quote
Melayu
5091876Image ELF-21V010A.Panasonic
ELF-21V010A
  • Nombor Bahagian
    ELF-21V010A
  • Penerangan
    COMMON MODE CHOKE 1A 2LN TH
  • Saiz / Dimensi
    1.142" L x 0.827" W (29.00mm x 21.00mm)
  • Siri
    V
  • Nama lain
    ELF21V010A
    PLK1105
  • Ketinggian (Max)
    1.398" (35.50mm)
  • Penerangan terperinci
    2 Line Common Mode Choke Through Hole 1A DCR 515 mOhm (Typ)
  • DC Rintangan (DCR) (Max)
    515 mOhm (Typ)
  • Kad Ketebalan (mm)
    1A