Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > ELL-4GG101M
Permintaan Quote
Melayu
1490913Image ELL-4GG101M.Panasonic
ELL-4GG101M
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ELL-4GG101M
  • Penerangan
    FIXED IND 100UH 250MA 2.4 OHM
  • Model ECAD
  • Jenis
    Wirewound
  • Toleransi
    ±20%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
  • perisai
    Shielded
  • Siri
    G
  • penilaian
  • Q @ Freq
  • pembungkusan
    Original-Reel®
  • Pakej / Kes
    Nonstandard
  • Nama lain
    PCD2212DKR
  • Suhu Operasi
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
  • Pengilang Standard Lead Time
    11 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    100kHz
  • inductance
    100µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.055" (1.40mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    100µH Shielded Wirewound Inductor 250mA 2.4 Ohm Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    2.4 Ohm
  • Rating Semasa
    250mA
  • Semasa - Ketepuan
    290mA