Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > ELL-4GG150M
Permintaan Quote
Melayu
1284064Image ELL-4GG150M.Panasonic Electronic Components
ELL-4GG150M
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ELL-4GG150M
  • Penerangan
    FIXED IND 15UH 580MA 500 MOHM
  • Model ECAD
  • Voltan - Breakdown
  • penggunaan
  • Saiz / Dimensi
    0.149" L x 0.149" W (3.80mm x 3.80mm)
  • Siri
    G
  • Rosh Status
    Tape & Reel (TR)
  • penilaian
  • polarisasi
    Nonstandard
  • Nama lain
    ELL4GG150M
    PCD2208TR
    Surface Mount
  • Kelembapan Kepekaan Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    11 Weeks
  • Nombor Bahagian pengilang
    ELL-4GG150M
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.055" (1.40mm)
  • Jenis perkakasan
    15µH
  • Kekerapan - Ujian
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    500 mOhm
  • berkembang Penerangan
    15µH Shielded Wirewound Inductor 580mA 500 mOhm Nonstandard
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    ±20%
  • Diameter - Bahu
  • Penerangan
    FIXED IND 15UH 580MA 500 MOHM
  • kelewatan Masa
    100kHz
  • DC Rintangan (DCR)
    700mA
  • Rating Semasa
    580mA