Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > ERG-2SJ181A
Permintaan Quote
Melayu
1128886Image ERG-2SJ181A.Panasonic
ERG-2SJ181A
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
3000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ERG-2SJ181A
  • Penerangan
    RES 180 OHM 2W 5% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±350ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    Axial
  • Saiz / Dimensi
    0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm)
  • Siri
    ERG
  • Mod panel
    180 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    2W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Nama lain
    ERG2SJ181A
    P180W-2TR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 235°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    Flame Proof, Safety
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    180 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film