Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > ERG-2SJ202
Permintaan Quote
Melayu
5482747Image ERG-2SJ202.Panasonic
ERG-2SJ202
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    ERG-2SJ202
  • Penerangan
    RES 2K OHM 2W 5% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±350ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm)
  • Mod panel
    2 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    2W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    ERG2SJ202
    P2.0KW-2
    P2.0KW-2BK
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 235°C
  • Penerangan terperinci
    2 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film