Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > ERG-2SJ221A
Permintaan Quote
Melayu
4477438Image ERG-2SJ221A.Panasonic
ERG-2SJ221A
Dalam stok
3000+
  • Nombor Bahagian
    ERG-2SJ221A
  • Penerangan
    RES 220 OHM 2W 5% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±350ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm)
  • Mod panel
    220 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    2W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Nama lain
    198136CCBA
    ERG2SJ221A
    P220W-2TR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 235°C
  • Penerangan terperinci
    220 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film