Rumah > Produk > geganti > Kuasa Geganti, Over 2 Amps > HC2-H-AC115V
Permintaan Quote
Melayu
5723867Image HC2-H-AC115V.Panasonic
HC2-H-AC115V
  • Nombor Bahagian
    HC2-H-AC115V
  • Penerangan
    RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 115V
  • Model ECAD
  • Hidupkan Voltan (Max)
    92 VAC
  • Matikan Voltan (Min)
    34.5 VAC
  • Style penamatan
    Plug In
  • Voltan switching
    250VAC - Max
  • Siri
    HC
  • Siaran Masa
    10ms
  • Jenis relay
    General Purpose
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -50°C ~ 70°C
  • beroperasi Masa
    10ms
  • pemasangan Jenis
    Socketable
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 115VAC Coil Socketable
  • Hubungi Rating (Semasa)
    7A
  • Hubungi bahan
    Silver Alloy
  • Borang hubungan
    DPDT (2 Form C)
  • Voltan Coil
    115VAC
  • Coil Jenis
    Non Latching
  • Power Coil
    1.2 VA
  • Coil Semasa
    11.4mA