Rumah > Produk > geganti > Kuasa Geganti, Over 2 Amps > HC2-H-AC12V
Permintaan Quote
Melayu
2474136Image HC2-H-AC12V.Panasonic
HC2-H-AC12V
  • Nombor Bahagian
    HC2-H-AC12V
  • Penerangan
    RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 12V
  • Model ECAD
  • Hidupkan Voltan (Max)
    9.6 VAC
  • Matikan Voltan (Min)
    3.6 VAC
  • Voltan switching
    250VAC - Max
  • Suhu Operasi
    -50°C ~ 70°C
    Socketable
  • Status Status Percuma / Rosh Status
  • Penerangan terperinci
    General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 12VAC Coil Socketable
  • Hubungi Rating (Semasa)
    7A
  • Voltan Coil
    12VAC
  • Coil Semasa
    100mA