Rumah > Produk > geganti > Kuasa Geganti, Over 2 Amps > HJ2-AC240V
Permintaan Quote
Melayu
6760055Image HJ2-AC240V.Panasonic
HJ2-AC240V
  • Nombor Bahagian
    HJ2-AC240V
  • Penerangan
    RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 240V
  • Hidupkan Voltan (Max)
    192 VAC
  • Matikan Voltan (Min)
    72 VAC
  • Voltan switching
    250VAC, 125VDC - Max
    Bulk
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 70°C
  • Penerangan terperinci
    General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 240VAC Coil Socketable
  • Hubungi Rating (Semasa)
    7A
  • Voltan Coil
    240VAC
  • Coil Semasa
    5.6mA