Rumah > Produk > geganti > Kuasa Geganti, Over 2 Amps > HJ2-AC200V
Permintaan Quote
Melayu
3860628Image HJ2-AC200V.Panasonic
HJ2-AC200V
  • Nombor Bahagian
    HJ2-AC200V
  • Penerangan
    RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 200V
  • Hidupkan Voltan (Max)
    160 VAC
  • Matikan Voltan (Min)
    60 VAC
  • Voltan switching
    250VAC, 125VDC - Max
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 70°C
  • Penerangan terperinci
    General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 200VAC Coil Socketable
  • Hubungi Rating (Semasa)
    7A
  • Voltan Coil
    200VAC
  • Coil Semasa
    6.7mA