Rumah > Produk > geganti > Kuasa Geganti, Over 2 Amps > HJ2-AC100V
Permintaan Quote
Melayu
3497668Image HJ2-AC100V.Panasonic
HJ2-AC100V
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
20+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    HJ2-AC100V
  • Penerangan
    RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 100V
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Hidupkan Voltan (Max)
    80 VAC
  • Matikan Voltan (Min)
    30 VAC
  • Style penamatan
    Plug In
  • Voltan switching
    250VAC, 125VDC - Max
  • Siri
    HJ
  • Siaran Masa
    20ms
  • Jenis relay
    General Purpose
  • pembungkusan
    Bulk
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 70°C
  • beroperasi Masa
    20ms
  • pemasangan Jenis
    Socketable
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 100VAC Coil Socketable
  • Hubungi Rating (Semasa)
    7A
  • Hubungi bahan
    Silver (Ag)
  • Borang hubungan
    DPDT (2 Form C)
  • Voltan Coil
    100VAC
  • Coil Jenis
    Non Latching
  • Power Coil
    1.3 VA
  • Coil Semasa
    11.6mA