Rumah > Produk > geganti > Kuasa Geganti, Over 2 Amps > HP3-AC110V
Permintaan Quote
Melayu
HP3-AC110V
  • Nombor Bahagian
    HP3-AC110V
  • Penerangan
    RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 110V
  • Model ECAD
  • Hidupkan Voltan (Max)
    88 VAC
  • Matikan Voltan (Min)
    33 VAC
  • Style penamatan
    Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
  • Voltan switching
    250VAC - Nom
  • Siri
    HP
  • Siaran Masa
    30ms
  • Jenis relay
    General Purpose
  • pembungkusan
    Bulk
  • Suhu Operasi
    -50°C ~ 40°C
  • beroperasi Masa
    30ms
  • pemasangan Jenis
    Socketable
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 110VAC Coil Socketable
  • Hubungi Rating (Semasa)
    10A
  • Hubungi bahan
    Silver (Ag)
  • Borang hubungan
    3PDT (3 Form C)
  • Voltan Coil
    110VAC
  • Coil Jenis
    Non Latching
  • Power Coil
  • Coil Semasa
    30.0mA