Rumah > Produk > geganti > Kuasa Geganti, Over 2 Amps > HP3-AC240V
Permintaan Quote
Melayu
HP3-AC240V
  • Nombor Bahagian
    HP3-AC240V
  • Penerangan
    RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 240V
  • Model ECAD
  • Hidupkan Voltan (Max)
    192 VAC
  • Matikan Voltan (Min)
    72 VAC
  • Style penamatan
    Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
  • Voltan switching
    250VAC - Nom
  • Suhu Operasi
    -50°C ~ 40°C
  • Penerangan terperinci
    General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 240VAC Coil Socketable
  • Hubungi Rating (Semasa)
    10A
  • Voltan Coil
    240VAC
  • Power Coil
    3.3 VA
  • Coil Semasa
    13.9mA