Rumah > Produk > Supplies Power - Luar / Dalaman (Off-Board) > LED pemandu > RACD150-36-ENEC
Permintaan Quote
Melayu
2668684Image RACD150-36-ENEC.RECOM Power
RACD150-36-ENEC
  • Nombor Bahagian
    RACD150-36-ENEC
  • Penerangan
    LED DVR CC/CV AC/DC 26-36V 4.2A
  • Model ECAD
  • Berat
    2.4 lbs (1.1kg)
  • Voltan - Output
    26 ~ 36 V
  • Voltan - Pengasingan
    3.75kV
  • Voltan - Input (Min)
    90VAC
  • Voltan - Input (Max)
    305VAC
  • Jenis
    Constant Current, Voltage
  • topologi
    AC DC Converter
  • Style penamatan
    Wire Leads
  • Saiz / Dimensi
    8.74" L x 2.68" W x 1.54" H (222.0mm x 68.0mm x 39.0mm)
  • Siri
    LIGHTLINE RACD150-ENEC
  • penilaian
    IP67
  • Kuasa (Watt)
    150W
  • Nama lain
    RACD150-36-ENEC-ND
  • Suhu Operasi
    -30°C ~ 70°C
  • ciri-ciri
    OCP, OTP, OVP, SCP
  • kecekapan
    90%
  • dimming
  • Penerangan terperinci
    4.2A 26 ~ 36 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
  • Semasa - Output (Max)
    4.2A