Rumah > Produk > Supplies Power - Luar / Dalaman (Off-Board) > LED pemandu > RACD20-350
Permintaan Quote
Melayu
4861230Image RACD20-350.RECOM Power
RACD20-350
  • Nombor Bahagian
    RACD20-350
  • Penerangan
    LED DRIVER CC AC/DC 6-56V 350MA
  • Model ECAD
  • Berat
    0.309 lb (140.16g)
  • Voltan - Output
    6 ~ 56 V
  • Voltan - Pengasingan
    3kV
  • Voltan - Input (Min)
    90VAC
  • Voltan - Input (Max)
    264VAC
  • Jenis
    Constant Current
  • topologi
    AC DC Converter
  • Style penamatan
    Terminal Block
  • Saiz / Dimensi
    5.71" L x 1.97" W x 0.87" H (145.0mm x 50.0mm x 22.0mm)
  • Siri
    LIGHTLINE RACD20
  • penilaian
    IP20
  • Kuasa (Watt)
    20W
  • Nama lain
    RACD20350
  • Suhu Operasi
    -20°C ~ 50°C
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Pengilang Standard Lead Time
    9 Weeks
  • ciri-ciri
    OCP, OTP, OVP, SCP
  • kecekapan
    83%
  • dimming
  • Penerangan terperinci
    350mA 6 ~ 56 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
  • Semasa - Output (Max)
    350mA