Rumah > Produk > Supplies Power - Luar / Dalaman (Off-Board) > LED pemandu > RACD35-1000A
Permintaan Quote
Melayu
5787459Image RACD35-1000A.RECOM Power
RACD35-1000A
Dalam stok
510+
  • Nombor Bahagian
    RACD35-1000A
  • Penerangan
    LED DRIVER CC AC/DC 24-36V 1A
  • Model ECAD
  • Berat
    0.847 lb (384.19g)
  • Voltan - Output
    24 ~ 36 V
  • Voltan - Pengasingan
    3.75kV
  • Voltan - Input (Min)
    90VAC
  • Voltan - Input (Max)
    305VAC
  • Jenis
    Constant Current
  • topologi
    AC DC Converter
  • Style penamatan
    Wire Leads
  • Saiz / Dimensi
    4.33" L x 2.89" W x 1.30" H (110.0mm x 73.5mm x 33.0mm)
  • Siri
    LIGHTLINE RACD35-A
  • penilaian
    IP67
  • Kuasa (Watt)
    35W
  • Nama lain
    RACD351000A
  • Suhu Operasi
    -20°C ~ 50°C
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    13 Weeks
  • ciri-ciri
    OTP, OVP, SCP
  • kecekapan
    82%
  • dimming
    Analog, PWM
  • Penerangan terperinci
    1A 24 ~ 36 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
  • Semasa - Output (Max)
    1A