Rumah > Produk > Supplies Power - Luar / Dalaman (Off-Board) > LED pemandu > RACD45-1250A
Permintaan Quote
Melayu
1321501Image RACD45-1250A.RECOM Power
RACD45-1250A
Dalam stok
500+
  • Nombor Bahagian
    RACD45-1250A
  • Penerangan
    LED DRIVER CC AC/DC 24-36V 1.25A
  • Model ECAD
  • Berat
    0.882 lb (400.07g)
  • Voltan - Output
    24 ~ 36 V
  • Voltan - Pengasingan
    3.75kV
  • Voltan - Input (Min)
    90VAC
  • Voltan - Input (Max)
    305VAC
  • Jenis
    Constant Current
  • topologi
    AC DC Converter
  • Style penamatan
    Wire Leads
  • Saiz / Dimensi
    6.85" L x 1.77" W x 1.28" H (174.0mm x 45.0mm x 32.5mm)
  • Siri
    LIGHTLINE RACD45-A
  • penilaian
    IP67
  • Kuasa (Watt)
    45W
  • Nama lain
    RACD45-1250A-ND
  • Suhu Operasi
    -30°C ~ 50°C
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Pengilang Standard Lead Time
    13 Weeks
  • ciri-ciri
    OTP, OVP, SCP
  • kecekapan
    86%
  • dimming
    Analog, PWM
  • Penerangan terperinci
    1.25A 24 ~ 36 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
  • Semasa - Output (Max)
    1.25A