Rumah > Produk > Supplies Power - Luar / Dalaman (Off-Board) > LED pemandu > RACD60-1050/TOF
Permintaan Quote
Melayu
3034591Image RACD60-1050/TOF.RECOM Power
RACD60-1050/TOF
  • Nombor Bahagian
    RACD60-1050/TOF
  • Penerangan
    LED DVR CC/CV AC/DC 38-54V 1.1A
  • Model ECAD
  • Berat
    0.364 lb (165.11g)
  • Voltan - Output
    38 ~ 54 V
  • Voltan - Pengasingan
    3.75kV
  • Voltan - Input (Min)
    90VAC
  • Voltan - Input (Max)
    264VAC
  • Jenis
    Constant Current
  • topologi
    AC DC Converter
  • Style penamatan
    Terminal Block
  • Saiz / Dimensi
    4.00" L x 2.00" W x 1.10" H (101.6mm x 50.8mm x 28.0mm)
  • Siri
    LIGHTLINE RACD60
  • penilaian
  • Kuasa (Watt)
    60W
  • Nama lain
    RACD601050/TOF
    RACD601050TOF
  • Suhu Operasi
    -30°C ~ 70°C
  • Jumlah Output
    1
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    OCP, SCP
  • kecekapan
    89%
  • dimming
    Analog, PWM
  • Penerangan terperinci
    1.1A 38 ~ 54 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
  • Semasa - Output (Max)
    1.1A