Rumah > Produk > Supplies Power - Luar / Dalaman (Off-Board) > AC DC Converters > RACG150-48S
Permintaan Quote
Melayu
6282802Image RACG150-48S.RECOM Power
RACG150-48S
Dalam stok
50+
  • Nombor Bahagian
    RACG150-48S
  • Penerangan
    AC/DC CONVERTER 48V 150W
  • Model ECAD
  • Voltan - Output 4
  • Voltan - Output 3
  • Voltan - Output 2
  • Voltan - Output 1
    48V
  • Voltan - Pengasingan
    3kV
  • Voltan - Input
    90 ~ 264 VAC
  • Jenis
    Enclosed
  • Saiz / Dimensi
    6.30" L x 3.86" W x 1.50" H (160.0mm x 98.0mm x 38.0mm)
  • Siri
    POWERLINE RACG150
  • Kuasa (Watt)
    150W
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -20°C ~ 70°C (With Derating)
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Beban minimum yang diperlukan
    No
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • ciri-ciri
    Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input
  • kecekapan
    88%
  • Penerangan terperinci
    Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 3.2A 90 ~ 264 VAC Input
  • Semasa - Output (Max)
    3.2A